Biz Kimiz

MAGMA, otomat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Macgal Group tarafından %100 yerli yatırım ile 2017 yılından beri üretilen bir Türk markasıdır.

Müşterilerimize daima yakınız ve onların beklentilerini karşılamakta hevesliyiz. Uzun yıllar boyu edindiğimiz tecrübelerimiz ile sektörde fikir ve uygulamalarımız ile gündemi biz belirleriz. Edindiğimiz geri dönüşlere ve özeleştiriye önem verip bütün bunları gelişimimiz için gerekli olan yakıtımız olarak kullanırız. Basmakalıp klişelerden ve önyargılardan uzak, olduğumuz gibi davranırız. Kararlarımızı hızlı alır ve bir an önce hayata geçirmek için gece gündüz çalışırız.

who-we-are

Misyon

Küresel satış seviyesinde yenilikçi ve güvenilir yöntemler ve teknoloji kullanarak kişiselleştirilebilir makineler üretmek.

Sektöründeki global deneyimi ve yenilikçi yapısı ile dünya pazarında önde gelen şirketlerden biri olmak.

Strateji

Vizyon

Magma sektöründeki global deneyimi ve yenilikçi yapısı ile dünya pazarında önde gelen şirketlerden biri olmayı hedeflemektedir.

Strateji

Vizyonumuz, ve değerlerimize dayalı uzun vadeli, net stratejimiz rehberliğinde geleceğimizi şekillendirmek.

YonetiminMesaji

Ar-Ge

Kalite çıtamızı her gün biraz daha yükseğe taşımak için sürekli olarak güncel yenilikleri araştırıp hem kendimizi hem makinelerimizi geliştiriyoruz.

Degerler_k